O mně

rok_2006a.jpg
*1960
Své počátky fotografování mi splývají kdesi ke konci šedesátých let a prvnímu přístroji CORINA, který je ostatně funkční dodnes.
Přes absolvování dvou let studia u prof. Jána Šmoka a Institutu výtvarné fotografie jsem se dopracoval k první živnosti s datem vydání povolení 18. 12. 1989.
Dnes se tvorba dělí na dva základní proudy první je pro peníze – zakázková tvorba (z něčeho musím být živ) a ten druhý pro potěchu ducha– volná tvorba. Oba tyto směry se občas prolnou a zase se rozdělí a nepopírám, že mi to vyhovuje.
Studio je vybaveno technikou od klasického kinofilmu přes digitální zrcadlovky až po velkoformátové přístroje formátu 8x10 inch. Klasická fotografie je mi nesmírně blízká a velmi jsem si oblíbil staré techniky ze kterých dýchá kouzlo minulého a předminulého století. Nelze ovšem popřít masivní nástup digitální fotografie a toto médium poskytuje nepřeberné množství nových možností a zakázková tvorba se bude odehrávat na tomto poli.  V roce 2012 jsem obnovil lektorskou činnost a snažím se předat své zkušenosti z klasické fotografie a historických technik novým zájemcům. Tyto dílny si lze domluvit i individuálně.
 

Doporučit známému

Vaše jménoVáš e-mailCílový e-mail
IVAN NEHERA, 517 02 Kvasiny 321, tel. +420 606 604 832,  nfoto@post.cz
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto.
O mněFotografování - profeseFotografování - volná tvorba


FotorádceTechnikaKontaktyCeníkyOdkazyEvidence negativů
photogra.jpg
Rychlá poptávka
Jméno *
E-mail *
Text
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Fotky vpravo dole
Fotograf
Ivan Nehera
Přidat k oblíbeným